Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krmte Hladové

26. 11. 2018

 

 

 

Výsledek obrázku pro srdce logo

 

 

 

KRMTE HLADOVÉ

 

 

 

 

Výsledek obrázku pro krmte hladové

 

 

 

 

Jsme nadšení možností vidět 100 000 dětí, které jsou každý den nakrmeny skrze naši společnou práci.

Díky pravidelné měsíční podpoře projektu: 

Denně plné bříško nám přátelé, jako jsi ty, dávají ujištění, že můžeme naplňovat fyzické, duchovní a emocionální potřeby dětí, včetně těch, které jsou ze států jako Kambodža, Uganda a Nikaragua.

Díky za tvou podporu těchto dětí, které potřebují vědět, jak chutná plný život. Tvá měsíční podpora skrze Denně plné bříško znamená tolik pro ty, kteří mají tak málo. Pomůže nám to dnes zaopatřit děti jídlem a doufáme, že i zítra.

 

Tvůj každoměsíční dar:

 

 

 

150 Kč - Nakrmí hladové dítě po celý měsíc

 

900 Kč - Nakrmí 6 hladových dětí každý den  po celý měsíc

 

1800 Kč - Nakrmí 12 chlapců a dívek každý den po celý měsíc

 

 

 

 

image

 

 

Za dobu svého působení jsme doručili jídlo a potřebné věci v hodnotě více než 5 miliard Kč hladovějícím a zraněným lidem ve více než 92 národech světa.

 

 

image

 

 

Pomáháme rovněž zásobami nouzových potravin během katastrof, jako byly například tsunami v Japonsku, zemětřesení na Haiti, tornáda v Oklahomě, hurikán Sandy a při krizi v Sýrii.

 

 

 

 

BLIŽŠÍ  INFORMACE JAK POMÁHAT PO KLIKNUTÍ :

 

 

 

Výsledek obrázku pro krmte hladové

 

 

 

 

 

V čem jsme jiní?

 

 

  • 1.Krmte hladové dohlíží nad celým procesem doručení pomoci do rukou těch, kteří ji nejvíce potřebují – právě tehdy, kdy ji potřebují nejvíce.
  • 2.Předtím, než jídlo rozešleme, obstaráváme si záruku od vládních organizací, která nám dává právo distribuovat jídlo skze místní církve. Ty znají lidi v jejich komunitě a také znají nejlépe jejich potřeby.
  • 3.Pod naším vedením je jídlo distribuováno tak, jak bylo zamýšleno. A co je ještě důležitější, Kristus je hlásán zraněným lidem, kteří potřebují slyšet o Jeho lásce!

 

 

Výsledek obrázku pro krmte hladové

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledek obrázku pro smajlíci